Naša spoločnosť

Homo Ecologist je rodinná firma založená z presvedčenia, že domácnosť sa dá čisiť a udržiavať aj bez použitia škodlivých chemikálií zbytočne znečisťujúcich naše životné prostredie.

U nás nájdete len produkty, ktoré boli vybrané tak aby neznečisťovali životné prostredie no napriek tomu vám pomáhali udržiavať vašu domácnosť čistú a voňavú a vaše deti zdravé.

Náš tím

Zuzka je hlavný motor našej firmy. Už počas štúdia sa venovala ekológii a recyklácii a túto vášeň si preniesla do každodenného života. Je to človek s neutíchajúcim zdrojom energie a odhodlania. Popri organizovaní eshopu sa ešte zvláda starať o štvorčlennú domácnosť a záhradku. 

Ondrej, vyrástol ako mestské dieťa, ale už od malička si prial žiť na dedine. Žije v presvedčení, že ekológia začína od jednotlivca. Pred pár rokmi v sebe objavil záhradkára a každý rok si pestuje bio paradajky a inú zeleninu v skleníku. 

Michal sa k nám pridal ako zdroj kreatívnych myšlienok a nápadov a inovácií. Svojím nekonvenčným prístupom nás dokonale dopĺňa a núti sa pozerať na veci z iného uhla.